PAŞA Kapital “European Banking Awards” çərçivəsində beynəlxalq mükafata layiq görülmüşdür
Azərbaycanın ən böyük investisiya şirkəti – PAŞA Kapital “European Banking Awards” çərçivəsində beynəlxalq mükafata layiq görülmüşdür.
Belə ki, laureatların müəyyən edilməsi mərhələsində "Azərbaycanda aktivlərin ən yaxşı idarə olunması qurumu” mükafatına PAŞA Kapital layiq görülmüşdür.
Nəzərinizə çatdıraq ki, “European Banking Awards” çərçivəsində təqdim edilən mükafatlar daim yeni texnologiyaları tətbiq edən, öz biznes və sektorunda davamlı inkişaf göstərən maliyyə qurumlarına verilir.
2018-ci ilin nəticələrinə görə dünyanın aparıcı maliyyə institutları müxtəlif nominasiyalarda mükafatlandırılmışdır.
Qeyd edək ki, mükafatın təsisçisi “EMEA Finance” nüfuzlu beynəlxalq maliyyə jurnalıdır.

PASHA Capital has been awarded an international prize within the European Banking Awards
PASHA Capital, the largest investment company in Azerbaijan, has been awarded an international prize within the European Banking Awards.
Thus, PASHA Capital was awarded "The best asset management organization in Azerbaijan" at the stage of determining the winners.
It should be noted that the awards presented at the European Banking Awards are given to financial institutions that are constantly applying new technologies and sustainable development in their business and sphere.
Based on the results of 2018, the world's leading financial institutions were awarded in various nominations.
It should be stated that the founder of the award is EMEA Finance, a prestigious international financial magazine.